Bezpieczne wakacje – spotkanie ze Strażą Miejską w SP4
W poniedziałek 22 czerwca w naszej szkole odbyło się niezwykle ważne i pouczające spotkanie. Uczniowie klas 1-3 mieli okazję gościć funkcjonariuszy Straży Miejskiej, którzy przeprowadzili prelekcję w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne wakacje”.






Zwiedzaj
film promocyjny
kamery na żywo
Lubań z drona
miejski portal mapowy