W poniedziałek 22 czerwca w naszej szkole odbyło się niezwykle ważne i pouczające spotkanie. Uczniowie klas 1-3 mieli okazję gościć funkcjonariuszy Straży Miejskiej, którzy przeprowadzili prelekcję w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne wakacje”.
Podczas spotkania dzieci przypomniały sobie najważniejsze zasady, które pozwolą im spędzić nadchodzący letni wypoczynek w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. Strażnicy miejscy rozmawiali z najmłodszymi m.in. o:
Serdecznie dziękujemy Straży Miejskiej za odwiedziny i profesjonalne przygotowanie naszych podopiecznych do letnich przygód.
Życzymy wszystkim bezpiecznych i pełnych słońca wakacji!
Red. A. Bilewska