Klimat boho i skarby z drugiej ręki. Za nami kolejny Pchli Targ
W sobotę lubański rynek zamienił się w tętniący życiem ekologiczny bazar. Przestrzeń obok Galerii Łużyckiej gościła kolejną edycję Pchlego Targu, która tym razem odbyła się pod hasłem „Powitanie Lata #BOHO”. Wydarzenie przyciągnęło poszukiwaczy unikalnych przedmiotów, promując ideę dawania rzeczom drugiego życia.






Zwiedzaj
film promocyjny
kamery na żywo
Lubań z drona
miejski portal mapowy