Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
22-06-2026

W dniu 22 czerwca br. w sali widowiskowej MDK w Lubaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca wybitne osiągnięcia uczniów lubańskiej Jedynki. Był to wyjątkowy dzień, w którym cała społeczność szkolna mogła wspólnie świętować wybitne osiągnięcia naszych uczniów, ich ciężką pracę, determinację oraz rozwijane z pasją talenty. Uroczystość zgromadziła nagrodzonych uczniów, dumnych rodziców, przyjaciół szkoły, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Miasta Lubań – Pan Grzegorz Wieczorek, Dyrektor szkoły – pani Beata Myśliwiec, Wicedyrektor – Agnieszka Stępak-Cybulska, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Skarbnik RR – Pani Beata Cieśla-Kuźmicka. Pani Dyrektor z dumą podkreśliła imponujące liczby tegorocznych sukcesów, następnie dokonała otwarcia wydarzenia. W oficjalnej części gali przyznano nagrody za sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe oraz wyróżnienia za działalność społeczną (samorząd uczniowski, wolontariat i poczet sztandarowy). Z dumą przyjęliśmy słowa Burmistrza Miasta podsumowujące uroczystość, iż „Jedynka to szkoła sukcesu”! Zakończeniem było wspólne pamiątkowe zdjęcie. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym! Jesteśmy z Wam bardzo dumni! Życzymy dalszych sukcesów, niesłabnącej ciekawości świata oraz odwagi w realizowaniu kolejnych marzeń. Ogromne podziękowania składamy sponsorom gali - Burmistrzowi Miasta Lubań, Łużyckiemu Centrum Rozwoju oraz Radzie Rodziców SP1 za ufundowanie nagród, dyplomów, medali i pucharów. Dziękujemy również osobom odpowiedzialnym za pomoc techniczną, nagłośnienie - Panom: Krzysztofowi Kucharczykowi, Danielowi Kucharczykowi i pracownikom MDK.
I.S.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...