W dniu 02.06.2026 r. na obiektach sportowych Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Pisarzowicach, odbył się Finał Powiatowy w Trójboju Lekkoatletycznym klas pierwszych i drugich.
Jak sama nazwa wskazuje, zawody składają się z trzech konkurencji lekkoatletycznych: z biegu na dystansie 60 metrów, skoku w dal i rzutu piłeczką palantową.
Reprezentacje składają się z sześciu zawodników i wyniki indywidualne sumowane są do punktacji drużynowej. I tu niespodzianka, reprezentacja naszej szkoły w kategorii chłopców klas pierwszych uzyskała tytuł Mistrza Powiatu Lubańskiego.
Skład reprezentacji:
1.Bartosz Białkowski klasa I A
2.Franciszek Wołoszyn-Stroczan klasa I A
3.Michał Popowicz klasa I A
4.Maksym Jackiewicz klasa I B
5.Dawid Marciniak klasa I B
6.Jakub Pogorzelec klasa I B
Gratulujemy!