Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-06-2026

2 czerwca uczniowie klas 4a, 4c i 5b świętowali Dzień Dziecka podczas wycieczki do Mandoria Miasto Przygód – największego w Europie parku rozrywki znajdującego się pod dachem. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji dostarczających niezapomnianych emocji. Uczniowie korzystali z licznych karuzel, rollercoasterów, zjeżdżalni oraz innych atrakcji, które zapewniły świetną zabawę zarówno miłośnikom mocniejszych wrażeń, jak i tym, którzy preferują spokojniejsze formy rozrywki. Nie brakowało śmiechu, radości i wspólnie spędzonego czasu w gronie kolegów i koleżanek.

Podczas pobytu w Mandorii dzieci uczestniczyły również w interesujących warsztatach poświęconych historii pieniądza. Uczniowie poznali ciekawostki związane z dawnymi środkami płatniczymi oraz mieli okazję samodzielnie wybić pamiątkowe monety.Ciekawie spędzony czas dostarczył pozytywnych wrażeń i nowych doświadczeń wszystkim uczestnikom wycieczki.i

To był wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów i z pewnością będzie jednym z najmilej wspominanych wydarzeń tego roku szkolnego.

E.Ł.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...