Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-06-2026

1 czerwca uczniowie klas 3a, 3b, 3c i 2c wybrali się na wycieczkę do Hydropolis we Wrocławiu. Był to wyjątkowy sposób na spędzenie Dnia Dziecka - pełen ciekawych odkryć, zabaw i nowych doświadczeń. Podczas zwiedzania dzieci miały okazję poznać wiele interesujących faktów o wodzie i jej znaczeniu w naszym życiu. Interaktywne wystawy, efekty multimedialne i różne atrakcje sprawiły, że nauka była niezwykle ciekawa. Uczniowie z zainteresowaniem oglądali ekspozycje i chętnie korzystali z przygotowanych stanowisk.

Jednym z najciekawszych punktów wycieczki były warsztaty edukacyjne. Uczniowie brali udział w doświadczeniach i eksperymentach związanych z wodą. Mogli samodzielnie obserwować różne zjawiska oraz sprawdzić, jak nauka działa w praktyce. Warsztaty dostarczyły wielu emocji i pozwoliły zdobyć nową wiedzę w bardzo atrakcyjny sposób.

Wycieczka do Hydropolis była nie tylko świetną lekcją przyrody, ale także okazją do wspólnego spędzenia czasu i dobrej zabawy. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni, pełni wrażeń i nowych wspomnień.

A.D.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...