„Edukacja z Wojskiem” w naszej szkole
12 czerwca uczniowie klas 4b, 5b i 5c uczestniczyli w zajęciach realizowanych w ramach ogólnopolskiego programu „Edukacja z Wojskiem”, organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Obrony Narodowej.






Zwiedzaj
film promocyjny
kamery na żywo
Lubań z drona
miejski portal mapowy