Na naszym przedszkolnym placu zabaw działy się prawdziwe, przyrodnicze czary! Nasze przedszkolaki wzięły sprawy w swoje ręce i stworzyły przyszłą, kolorową łąkę kwietną w ogrodowych skrzyniach.
Dzieci, z niewielką pomocą nauczycieli i z wielkim zaangażowaniem, wykonały całą ogrodową pracę: ręcznie wypieliły wielkie skrzynie z chwastów, dały nowe, żyzne podłoże, posiały nasiona pięknych, miododajnych kwiatów, a na koniec obficie i z wyczuciem wszystko podlały. W ogrodowych skrzyniach powstanie wkrótce prawdziwa stołówka dla pszczół i motyli! To była wspaniała lekcja przyrody. Dzieci uczyły się opieki nad roślinami i dowiedziały się, jak ważne są kwiaty dla środowiska. Teraz z niecierpliwością czekamy na pierwsze zielone kiełki!